Weifang Donho Machinery Co., Ltd

Pre-service, Pro-working

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty3-osiowy router CNC

Syntec Control Trzyosiowa maszyna CNC z rdzeniem Hiwin 15 mm Square Rail

Orzecznictwo
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
Router CNC Donho jest dobry, Sophie Lau jest dobrym przyjacielem. Dzięki.

—— Robert Lee

Im Online Czat teraz

Syntec Control Trzyosiowa maszyna CNC z rdzeniem Hiwin 15 mm Square Rail

Chiny Syntec Control Trzyosiowa maszyna CNC z rdzeniem Hiwin 15 mm Square Rail dostawca
Syntec Control Trzyosiowa maszyna CNC z rdzeniem Hiwin 15 mm Square Rail dostawca

Duży Obraz :  Syntec Control Trzyosiowa maszyna CNC z rdzeniem Hiwin 15 mm Square Rail

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Donho
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: DHRM-1325

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1. maszyna do pakowania w folię wodną; 2. krawędź opakowania na kolizję; 3. Bezskórne drewniane pu
Czas dostawy: 2 tygodnie po bilansie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 zestawów na miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar roboczy: 1300 mm * 2500 mm * 200 mm Kod HS: 84659900
Skrzynia biegów: Stojak i zębnik spiralny do osi XY, śruba pociągowa do osi Z. Powtarzająca się dokładność pozycjonowania maszyny: ± 0,15 / 300 mm
Prędkość biegu jałowego: 0-15000 / min Szybkość przetwarzania: 0-10000 / min
High Light:

3 axis cnc wood router

,

3 axis cnc router engraver

Hiwin Rails i samosmarujące ręczne olejarki 3-osiowa maszyna CNC z układem sterowania Syntec

Ten typ maszyny do grawerowania CNC jest wyposażony w wrzeciono demostyczne, aby zaoszczędzić na kosztach.

Korzyść:

1. Prosta obsługa: automatyczne oprogramowanie do ustawiania parametrów dopasowane do urządzenia może automatycznie optymalizować skład, wprowadzając rozmiar płytki i generując kod przetwarzania. Przeciętny pracownik może łatwo dostać się do pracy po 3-5 godzinach szkolenia, zmniejszając zależność przedsiębiorstwa od wykwalifikowanego pracownika.

2. Oszczędność czasu: automatyczne składanie komputerowe, wydajność jest znacznie wyższa niż ręczne obliczanie, oszczędzając czas składu. Maszyna jest wyposażona w automatyczny cylinder pozycjonujący, który nie wymaga zmiany pozycji po załadowaniu, co pozwala zaoszczędzić czas na karmienie. Tabelę adsorpcyjną próżniową można przymocować do niewielkich rozmiarów płytek (można zaabsorbować rozmiar papieru 1/2 A4), zapewniając, że płyty nie zostaną przemieszczone podczas przetwarzania, nie trzeba używać urządzeń, aby zaoszczędzić czas mocowania;

3. Oszczędzanie materiału : komputer automatycznie optymalizuje skład i łatwo jest zwiększyć stopień wykorzystania płyty.

4. Oszczędzanie pracy: Poprzedni sprzęt do pchania piły stołowej i tak dalej wymaga dwóch osób do działania. Robotnik ciągle obraca talerz, dostosowuje linijkę, a intensywność pracy jest duża. Maszyna może obsługiwać wiele maszyn przez jedną osobę, a intensywność pracy jest niewielka, co oszczędza siłę roboczą. koszt;

5. Kształtowane cięcie: Maszyna do cięcia przyjmuje metodę cięcia noża, aby wyciąć dowolny kształt. W tym samym czasie automatyczne oprogramowanie do składu może zoptymalizować skład, aby skrojone cięcie było szybsze i dokładniejsze.

6. Jakość blanku jest wysoka : cięcie blachy nie ma zjawiska odpryskiwania, a wielkość jest dokładna, co zapewnia skuteczną ochronę dla późniejszej instalacji;

7. Poprawić środowisko pracy pracowników : Profesjonalna konstrukcja próżni może wchłonąć 96% pyłu podczas procesu, co zmienia środowisko pracy tradycyjnego przesuwnego piły stołowej.

Model DHRM-1325
Rozmiar tabeli 1300 mm * 2500 mm * 200 mm
Wrzeciono 2,2 kW chłodzenie powietrzem Wrzeciono lub 3,0 KW wrzeciona
Inwerter 3,7 KW Delta Inverter
Typ tabeli T-slot Stół z warstwą PVC
Budowa ciała Stalowe spawane łóżko z uchwytem maszynowym
Silnik i kierowca 86BYGH450B Silnik krokowy i sterownik
Transmisja osi X, Y Przekładnia zębata i przekładnia zębatkowa
Transmisja osi Z. Tajwańska przekładnia śrubowa
Układ sterowania System sterowania Syntec
Szyna Hiwin 15 mm kwadratowa szyna
Inni Interfejs USB, filtr, czujnik narzędzia itp

System sterowania Syntec

System sterowania Syntec zwykle stosowany w wysokiej klasy routerze CNC dla wielu funkcji. Może być stosowany w routerze CNC ATC, routerze CNC z jednym ramieniem, automatycznym ładowaniu i rozładowywaniu routera CNC, nożycowym routerze CNC itp.

Jest to dobre, dobre z obsługą posprzedażną, i jest obecnie najbardziej kompletną krajową linią produktów, najbardziej potencjalną do rozwoju profesjonalnej marki kontrolera CNC na bazie PC.

Interfejs operacyjny został zaprojektowany zgodnie z ludzkim systemem zmysłu wzroku, co sprawia, że ​​ludzie czują się najlepiej, jak najwygodniej. Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania znacznie ułatwia ustawianie narzędzi, testowanie cięcia, przetwarzanie i bezpieczeństwo.

Kwadratowe, spawane korpusy rur

Korpus rurowy ze spawanym rdzeniem jest wykonany z rury stalowej o przekroju kwadratowym 15 mm i belki, przyspawanej z bezszwową spawaną strukturą. Wyżarzanie w wysokiej temperaturze i tłumienie drgań. Ciało o dużej masie może utrzymać dobrą stabilność bez deformacji przy długotrwałym działaniu wibracji.

Inwerter

Inwerter jest kontrolerem wrzeciona, steruje startem, prędkością i zatrzymaniem wrzeciona. Zwykle przyjmujemy falownik Taiwan Detla.

Inwerter Delta w połączeniu z systemami zasilania prądu stałego mógłby zapewnić modułowe zasilanie awaryjne zasilania prądem przemiennym. System może działać w trybie ekonomicznym. Podczas normalnej eksploatacji całkowita wydajność instalacji może zostać zoptymalizowana automatycznie. W regionach, w których występują problemy z zasilaniem prądu przemiennego, pomocnicza infrastruktura zasilana prądem przemiennym jest chroniona przez układ falownika przed wahaniami sieci prądu przemiennego. Co więcej, system inwertera oferuje nowe możliwości oszczędzania energii dzięki zapewnieniu zapasowego prądu zmiennego.

Piłka przenosi transmisję

Transmisja kulkowa jest powolna, ale bardziej stabilna. Szeroko stosowany w osi routera CNC osi Z oraz osi X, Y i Z dla mini routera cnc. To może zapewnić potężną gwarancję dokładności maszyny i jej żywotności.

Silnik krokowy Leadshine i sterownik 86BYGH450B

Motoreduktor i sterownik Leadshine jest szeroko stosowany w chińskim routerze CNC, jest tańszy i zapewnia większą dokładność. Nie straci on kroku w pracy, wydajność prędkości wzrosła o około 30%, znacznie zwiększy prędkość sprzętu. Ciepło silnika spadło o 30%, przedłuża żywotność silnika. Zjawisko drgań znacznie się zmniejszyło, silnik pracuje płynniej. Przyjęto obecną technologię systemu sterowania, oszczędzając zużycie energii.

Wrzeciono HQD

Wrzeciono HQD ma chłodzenie wodne i chłodzenie powietrzem, itp. Dwa rodzaje chłodzenia. Niska cena z wysoką precyzją i skutecznością. Cztery łożyska w naszym silniku wrzeciona mogą zapewnić taką samą precyzję przez ponad 3 lata. Nadaje się do routera cnc typu podstawowego i typu Ball Screw. Ma również typ ATC, może pomóc w rzeźbieniu złożonych zdjęć.

Szczegóły kontaktu
Weifang Donho Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sophie Lau

Tel: +8615689226297

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)