Weifang Donho Machinery Co., Ltd

Pre-service, Pro-working

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty3-osiowy router CNC

Dwukolorowa płytka Trzyosiowa grawerka CNC / 3-osiowy router CNC

Orzecznictwo
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
Router CNC Donho jest dobry, Sophie Lau jest dobrym przyjacielem. Dzięki.

—— Robert Lee

Im Online Czat teraz

Dwukolorowa płytka Trzyosiowa grawerka CNC / 3-osiowy router CNC

Chiny Dwukolorowa płytka Trzyosiowa grawerka CNC / 3-osiowy router CNC dostawca
Dwukolorowa płytka Trzyosiowa grawerka CNC / 3-osiowy router CNC dostawca Dwukolorowa płytka Trzyosiowa grawerka CNC / 3-osiowy router CNC dostawca

Duży Obraz :  Dwukolorowa płytka Trzyosiowa grawerka CNC / 3-osiowy router CNC

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Donho
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: DHRM-1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1. maszyna do pakowania w folię wodną; 2. krawędź opakowania na kolizję; 3. Bezskórne drewniane pu
Czas dostawy: 2 tygodnie po bilansie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 zestawów na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar roboczy: 1500 mm * 3000 mm * 200 mm Maksymalna prędkość jazdy: 50 m / min
Interfejs komputerowy: Interfejs USB Przenoszenie typu: Gantry w ruchu
Napięcie: AC 220 V ± 10%, 50 / 60Hz, jednofazowy Temperatura otoczenia podczas pracy: 0 - 45 stopni Celsjusza

Dwukolorowa płytka grawerująca 3-osiowa maszyna CNC z systemem sterowania Weihong NC-studio

Ten typ maszyny do grawerowania CNC został przyjęty przez system sterowania NC-Studio do monitorowania przetwarzania przez ekran komputera.

Korzyść:

1. Zastosowanie bardziej zaawansowanego oryginalnego systemu CNC Weihong, obsługa klawiatury, duży ekran, łatwiejsza obsługa, łatwiejsza konserwacja i bardziej przyjazny dla użytkownika projekt;

2. Przyjmuje unikalny inteligentny algorytm przewidywania, który zapewnia pełne wykorzystanie potencjału silnika, realizuje szybkie skrawanie i synchronizację linii prostej, a krzywa jest bardziej okrągła i gładka, a prędkość biegu może osiągnąć 30 m / min (opcjonalnie );

3. Unikalne możliwości dynamicznej aktualizacji systemu, użytkownicy mogą niezależnie zmienić zdolność kontrolną systemu zgodnie z różnymi wymaganiami przetwarzania, co skutecznie poprawia wydajność przetwarzania;

4. Nieograniczona przestrzeń do przechowywania, swobodnie czytać punkty obróbki;

5. Wykorzystaj komunikację komputerową w czasie rzeczywistym, aby zakończyć transmisję danych w jednej chwili;

6. Większa kompatybilność: Kompatybilny z różnymi programami CAD / CAM, takimi jak Type3 / Artcam / Castmate / Proe / UG / Fine Carving Wentai;

7. Z punktem przerwania, funkcja ciągłego rzeźbienia nożem łamanym;

8. Z niemiecką podwójną nakrętką przeciwbłędną 2510, importowaną prosto 25 szynami;

9. Wrzeciono ze zmienną częstotliwością o dużej mocy może ciąć pleksiglas o grubości 20-30 mm za pomocą jednego noża, nadającego się do przetwarzania i produkcji mebli, reklamy, formy, upominków, modelu budynku do obróbki drewna.

Model DHRM-1530
Rozmiar tabeli 1500 mm * 3000 mm * 200 mm
Układ sterowania NC-studio z pokrętłem
Wrzeciono 2.2 Wrzeciono chłodzone powietrzem KW
Inwerter Przemiennik częstotliwości 3,0 KW
Silnik i kierowca 86BYGH450B Silnik krokowy i sterownik
Szyna Hiwin 15 mm kwadratowa szyna
Typ tabeli Stół podciśnieniowy z 4 strefami
Budowa ciała Stalowe spawane łóżko z uchwytem maszynowym
Transmisja osi X, Y Przekładnia zębata i przekładnia zębatkowa
Transmisja osi Z. Tajwańska przekładnia śrubowa
Inni Interfejs USB, filtr, czujnik narzędzia itp

NC Studio Control System

NC-studio System bardzo różni się od innych systemów sterowania, zapewnia ekran komputera, można zobaczyć ścieżkę narzędzia i pozycję narzędzia na ekranie komputera. Operator może kontrolować komputer na miejscu i wprowadzać zmiany bez przenoszenia, jeśli nie będzie miał dostępu. Jest to karta kontrolna zainstalowana w skrzynce kontrolnej i podłącz komputer na miejscu. Przystosowuje się do ochrony przed utratą zasilania, przywracania punktu przerwania, płynnego przetwarzania. Może również korzystać z systemu kontroli offline DSP, gdy nie trzeba pracować na komputerze, zapisywać pliki na dysku USB, wygodniej i łatwiej obsługiwać.

Kwadratowe, spawane korpusy rur

Korpus rurowy ze spawanym rdzeniem jest wykonany z rury stalowej o przekroju kwadratowym 15 mm i belki, przyspawanej z bezszwową spawaną strukturą. Wyżarzanie w wysokiej temperaturze i tłumienie drgań. Ciało o dużej masie może utrzymać dobrą stabilność bez deformacji przy długotrwałym działaniu wibracji.

Silnik krokowy i sterownik

Stepper Moter and Driver jest szeroko stosowany w chińskim routerze CNC, jest tańszy i zapewnia większą dokładność. Nie straci on kroku w pracy, wydajność prędkości wzrosła o około 30%, znacznie zwiększy prędkość sprzętu. Ciepło silnika spadło o 30%, przedłuża żywotność silnika. Zjawisko drgań znacznie się zmniejszyło, silnik pracuje płynniej. Przyjęto obecną technologię systemu sterowania, oszczędzając zużycie energii.

Inwerter

Inwerter jest kontrolerem wrzeciona, steruje startem, prędkością i zatrzymaniem wrzeciona. Zwykle przyjmujemy falownik Taiwan Detla.

Inwerter Delta w połączeniu z systemami zasilania prądu stałego mógłby zapewnić modułowe zasilanie awaryjne zasilania prądem przemiennym. System może działać w trybie ekonomicznym. Podczas normalnej eksploatacji całkowita wydajność instalacji może zostać zoptymalizowana automatycznie. W regionach, w których występują problemy z zasilaniem prądu przemiennego, pomocnicza infrastruktura zasilana prądem przemiennym jest chroniona przez układ falownika przed wahaniami sieci prądu przemiennego. Co więcej, system inwertera oferuje nowe możliwości oszczędzania energii dzięki zapewnieniu zapasowego prądu zmiennego.

Wrzeciono HQD

Wrzeciono HQD ma chłodzenie wodne i chłodzenie powietrzem, itp. Dwa rodzaje chłodzenia. Niska cena z wysoką precyzją i skutecznością. Cztery łożyska w naszym silniku wrzeciona mogą zapewnić taką samą precyzję przez ponad 3 lata. Nadaje się do routera cnc typu podstawowego i typu Ball Screw. Ma również typ ATC, może pomóc w rzeźbieniu złożonych zdjęć.

Tabela próżniowa

Nasz stolik podciśnieniowy wykonany jest z aluminium i pokryty podwójnie twardą warstwą PVC. Nie potrzebujesz, aby człowiek naprawiał materiał i wchłaniał materiał automatycznie. Zwykle przyjmujemy stół podciśnieniowy z 6 strefami i możemy dostosować go do twoich potrzeb. Stół podciśnieniowy jest lepszy do grawerowania płyt za pomocą pompy próżniowej. Jednak jeśli potrzebujesz wyciąć swoje materiały, lepiej wybierz urządzenie do przechowywania materiałów. Stół podciśnieniowy ma również rowek teowy do obróbki materiałów.

Szczegóły kontaktu
Weifang Donho Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sophie Lau

Tel: +8615689226297

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)