Weifang Donho Machinery Co., Ltd

Pre-service, Pro-working

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty3-osiowy router CNC

Wysoka dokładność 3-osiowa maszyna CNC z serwomechanizmem Yaskawa

Orzecznictwo
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
Router CNC Donho jest dobry, Sophie Lau jest dobrym przyjacielem. Dzięki.

—— Robert Lee

Im Online Czat teraz

Wysoka dokładność 3-osiowa maszyna CNC z serwomechanizmem Yaskawa

Chiny Wysoka dokładność 3-osiowa maszyna CNC z serwomechanizmem Yaskawa dostawca

Duży Obraz :  Wysoka dokładność 3-osiowa maszyna CNC z serwomechanizmem Yaskawa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Donho
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: DHRM-1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1. maszyna do pakowania w folię wodną; 2. krawędź opakowania na kolizję; 3. Bezskórne drewniane pu
Czas dostawy: 2 tygodnie po bilansie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 zestawów na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar roboczy: 1500 mm * 3000 mm * 200 mm Napięcie: AC 220 V ± 10%, 50 / 60Hz, jednofazowy
X, Y, Z Dokładność celowania pod mikroskopem: ± 0,05 mm / 300 m X, Y, Z Dokładność pozycjonowania podczas podróży: ±0. 02 mm
System sterowania: DSP / Mach3 / NCstudio / Taiwan Syntec Oprogramowanie: Artcam English Version, Type3, Ucancam, Artcam, solidworks

NC-Studio Control System Yaskawa Servo Motor 3 Axis CNC Router dla przemysłu w domu poprawy

Ten typ maszyny do grawerowania CNC przyjmuje silnik serwo Yaskawa w celu poprawy dokładności.

Korzyść:

1. Materiał można dowolnie rozciągać wzdłuż kierunku przedniego i tylnego dla łatwej obróbki;
2. W pełni zgodne z międzynarodowymi standardami, można użyć dowolnego oprogramowania wytłaczanego CAD / CAM; niezależny 3. System sterowania CNC, zamknięte centrum sterowania, może spowodować działanie komputera z dala od kurzu;
4. Inteligentnie chroń powierzchnię roboczą, aby zapobiec niewłaściwej obsłudze, błędom oprogramowania itp .;
5. Inteligentne przetwarzanie ochrony transgranicznej w celu zapobiegania kolizjom mechanicznym spowodowanym przez projekt przekraczający szerokość przetwarzania;
6. Prosta, wygodna i łatwa do nauczenia się klawiatura, możesz szybko opanować metodę użycia;
7. Standardy projektowania produktów przemysłowych, prosta konserwacja, mogą być stosowane tak długo, jak przemysłowe obrabiarki;
8. Branża aplikacyjna: znaki reklamowe, obróbka przemysłowa, cięcie drutu przemysłowego, przemysł formowy, produkcja mebli drewnianych, przemysł zabawkarski i upominkowy, model stołu z piaskiem budowlanym, przemysł dekoracji i dekoracji, produkcja PCB itp.

Model DHRM-1530
Rozmiar tabeli 1500 mm * 3000 mm * 200 mm
Układ sterowania NC-studio z pokrętłem
Wrzeciono 4,5 kW wrzeciona chłodzącego powietrze
Inwerter 5,5 KW falownika Delta
Typ tabeli Stół podciśnieniowy z 4 strefami
Budowa ciała Stalowe spawane łóżko z uchwytem maszynowym
Silnik i kierowca Yaskawa Servo Motor and Driver
Transmisja osi X, Y Przekładnia zębatkowa i zębatkowa
Transmisja osi Z. Tajwańska przekładnia śrubowa
Szyna Hiwin 15 mm kwadratowa szyna
Inni Interfejs USB, filtr, czujnik narzędzia itp

NC Studio Control System

NC-studio System bardzo różni się od innych systemów sterowania, zapewnia ekran komputera, można zobaczyć ścieżkę narzędzia i pozycję narzędzia na ekranie komputera. Operator może kontrolować komputer na miejscu i wprowadzać zmiany bez przenoszenia, jeśli nie będzie miał dostępu. Jest to karta kontrolna zainstalowana w skrzynce kontrolnej i podłącz komputer na miejscu. Przystosowuje się do ochrony przed utratą zasilania, przywracania punktu przerwania, płynnego przetwarzania. Może także korzystać z systemu kontroli offline DSP, gdy nie trzeba pracować na komputerze, zapisywać pliki na dysku USB, wygodniej i łatwiej obsługiwać.

Kwadratowe, spawane korpusy rur

Korpus rurowy ze spawanym rdzeniem jest wykonany z rury stalowej o przekroju kwadratowym 15 mm i belki, przyspawanej z bezszwową spawaną strukturą. Wyżarzanie w wysokiej temperaturze i tłumienie drgań. Ciało o dużej masie może utrzymać dobrą stabilność bez deformacji przy długotrwałym działaniu wibracji.

Inwerter

Inwerter jest kontrolerem wrzeciona, steruje startem, prędkością i zatrzymaniem wrzeciona. Zwykle przyjmujemy falownik Taiwan Detla.

Inwerter Delta w połączeniu z systemami zasilania prądu stałego mógłby zapewnić modułowe zasilanie awaryjne zasilania prądem przemiennym. System może działać w trybie ekonomicznym. Podczas normalnej eksploatacji całkowita wydajność instalacji może zostać zoptymalizowana automatycznie. W regionach, w których występują problemy z zasilaniem prądu przemiennego, pomocnicza infrastruktura zasilana prądem przemiennym jest chroniona przez układ falownika przed wahaniami sieci prądu przemiennego. Co więcej, system inwertera oferuje nowe możliwości oszczędzania energii dzięki zapewnieniu zapasowego prądu zmiennego.

Wrzeciono HQD

Wrzeciono HQD ma chłodzenie wodne i chłodzenie powietrzem, itp. Dwa rodzaje chłodzenia. Niska cena z wysoką precyzją i skutecznością. Cztery łożyska w naszym silniku wrzeciona mogą zapewnić taką samą precyzję przez ponad 3 lata. Nadaje się do routera cnc typu podstawowego i typu Ball Screw. Ma również typ ATC, może pomóc w rzeźbieniu złożonych zdjęć.

Tabela próżniowa

Nasz stolik podciśnieniowy wykonany jest z aluminium i pokryty podwójnie twardą warstwą PVC. Nie potrzebujesz, aby człowiek naprawiał materiał i wchłaniał materiał automatycznie. Zwykle przyjmujemy stół podciśnieniowy z 6 strefami i możemy dostosować go do twoich potrzeb. Stół podciśnieniowy jest lepszy do grawerowania płyt za pomocą pompy próżniowej. Jednak jeśli potrzebujesz wyciąć swoje materiały, lepiej wybierz urządzenie do przechowywania materiałów. Stół podciśnieniowy ma również rowek teowy do obróbki materiałów.

YASKAWA Servo Motor and Driver

Porównaj z silnikiem krokowym i sterownikiem, silnik Servo ma wiele dobrych funkcji. Lepsza dokładność pracy, brak zjawiska drgań przy niskiej prędkości, stały moment obrotowy przy większej prędkości, duża zdolność przeciążania, większa niezawodność i szybsza prędkość reakcji. Silnik serwo i sterownik są odpowiednie dla wysokowydajnego routera CNC dla wyższych wymagań.

YASKAWA i Simens to najpopularniejsza marka w branży routerów CNC.

Szczegóły kontaktu
Weifang Donho Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sophie Lau

Tel: +8615689226297

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)