Weifang Donho Machinery Co., Ltd

Pre-service, Pro-working

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyATC CNC Router Machines

Łatwe w obsłudze ATC CNC Frezarki CNC z liniowymi oprawkami narzędziowymi

Orzecznictwo
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
Router CNC Donho jest dobry, Sophie Lau jest dobrym przyjacielem. Dzięki.

—— Robert Lee

Im Online Czat teraz

Łatwe w obsłudze ATC CNC Frezarki CNC z liniowymi oprawkami narzędziowymi

Chiny Łatwe w obsłudze ATC CNC Frezarki CNC z liniowymi oprawkami narzędziowymi dostawca

Duży Obraz :  Łatwe w obsłudze ATC CNC Frezarki CNC z liniowymi oprawkami narzędziowymi

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Donho
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: DHRM-2030C

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1. maszyna do pakowania w folię wodną; 2. krawędź opakowania na kolizję; 3. Bezskórne drewniane pu
Czas dostawy: 2 tygodnie po bilansie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 zestawów na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar roboczy: 2000 mm * 3000 mm * 200 mm Oprawka: ER32, Automatyczna zmiana systemu
Interfejs komputerowy: Interfejs USB Droga ruchu: Gantry w ruchu
Przetwornik: 11 Kwartet KW Prędkość obrotowa głównej osi: 0-24000 obr./min

Produkcja mebli drewnianych Syntec Control System ATC CNC Frezarki z liniowymi oprawkami narzędziowymi

Tego typu maszyna do grawerowania cnc może zmieniać narzędzia automatycznie, musisz dodać narzędzia do narzędzi i umieścić je w uchwytach narzędzi.

Korzyść:

1. Duże wyposażone w niezależną szafkę, podzieloną obsługę klawiatury, proste i wygodne, łatwe do nauczenia, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i elastycznie uchwycić korzystanie z urządzeń, niezależne;

2. Maszyna jest standardowo wyposażona w magazyn narzędziowy kompatybilny z 8 narzędziami. Magazyn narzędzi jest sterowany przez system CNC nowej generacji, co sprawia, że ​​narzędzie zmienia się szybko i niezawodnie, a magazyn narzędzi jest opcjonalny;

3. Główne akcesoria tego modelu są wszystkie importowane międzynarodowe marki, takie jak Taiwan Delta lub Japonia Yaskawa napęd AC serwo, Włochy HSD elektryczne wrzeciono chłodzone powietrzem o dużej mocy, importowane Tajwan liniowy kwadratowy przewodnik Yintai, Tajwan TBI śruby kulowej, Niemcy importowane śrubowe, itp., aby zapewnić wysoką szybkość i wysoką precyzję obróbki.

Model DHRM-2030C
Rozmiar tabeli 2000 mm * 3000 mm * 200 mm
Budowa ciała Weled Square Pipe Body
Typ tabeli Stół podciśnieniowy z 6 strefami i uchwytem T-slot
Układ sterowania System sterowania Syntec 6MB
Wrzeciono 9,0 KW HSD Chłodzenie powietrzem wrzeciona
Inwerter 11 KW Delta Inverter
Szyna Hiwin 25 mm kwadratowa szyna
Transmisja osi Z. Tajwańska przekładnia śrubowa
Transmisja osi X, Y Przekładnia zębatkowa i zębatkowa
Silnik i kierowca Yaskawa Servo Motor And Driver
Czwarta oś Oś obrotowa może dodać opcję
Inni Interfejs USB, filtr, czujnik narzędzia, pompa próżniowa itp

System sterowania Syntec

System sterowania Syntec zwykle stosowany w wysokiej klasy routerze CNC dla wielu funkcji. Może być stosowany w routerze CNC ATC, routerze CNC z jednym ramieniem, automatycznym ładowaniu i rozładowywaniu routera CNC, nożycowym routerze CNC itp.

Jest to dobre, dobre z obsługą posprzedażną, i jest obecnie najbardziej kompletną krajową linią produktów, najbardziej potencjalną do rozwoju profesjonalnej marki kontrolera CNC na bazie PC.

Interfejs operacyjny został zaprojektowany zgodnie z ludzkim systemem zmysłu wzroku, co sprawia, że ​​ludzie czują się najlepiej, jak najwygodniej. Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania znacznie ułatwia ustawianie narzędzi, testowanie cięcia, przetwarzanie i bezpieczeństwo.

Inwerter

Inwerter jest kontrolerem wrzeciona, steruje startem, prędkością i zatrzymaniem wrzeciona. Zwykle używamy falownika Taiwan Detla i falownika Fuling w Szanghaju.

Inwerter Delta w połączeniu z systemami zasilania prądu stałego mógłby zapewnić modułowe zasilanie awaryjne zasilania prądem przemiennym. System może działać w trybie ekonomicznym. Podczas normalnej eksploatacji całkowita wydajność instalacji może zostać zoptymalizowana automatycznie. W regionach, w których występują problemy z zasilaniem prądu przemiennego, pomocnicza infrastruktura zasilana prądem przemiennym jest chroniona przez układ falownika przed wahaniami sieci prądu przemiennego. Co więcej, system inwertera oferuje nowe możliwości oszczędzania energii dzięki zapewnieniu zapasowego prądu zmiennego.

YASKAWA Servo Motor and Driver

Porównaj z silnikiem krokowym i sterownikiem, silnik Servo ma wiele dobrych funkcji.

Lepsza dokładność pracy, brak zjawiska drgań przy niskiej prędkości, stały moment obrotowy przy większej prędkości, duża zdolność przeciążania, większa niezawodność i szybsza prędkość reakcji. Silnik serwo i sterownik są odpowiednie dla wysokowydajnego routera CNC dla wyższych wymagań.

Wrzeciono chłodzenia HSD

Zwykle przyjmujemy formę HSD we Włoszech. To światowa marka liderów w branży grawerowania drewna, aluminium i tworzyw sztucznych. Wrzeciono ma większą przewagę w pracy, dobrze znaną lepszą jakość i długą żywotność, dobry efekt roboczy, niski towar i 100% deklarowanej mocy itd. Wszystkie te zalety sprawiają, że nadaje się do wysokiej klasy maszyn do grawerowania drewna, takich jak ATC i pojedyncze typ ramienia. Oczywiście jest to dobry wybór, jeśli chcesz mieć router cnc z szybszą prędkością pracy w prostym procesie grawerowania.

Stół podciśnieniowy z uchwytem T-slot

Nasz stolik podciśnieniowy wykonany jest z aluminium i pokryty podwójnie twardą warstwą PVC. Nie potrzebujesz, aby człowiek naprawiał materiał i wchłaniał materiał automatycznie. Zwykle przyjmujemy stół podciśnieniowy z 6 strefami i możemy dostosować go do twoich potrzeb. Stół podciśnieniowy jest lepszy do grawerowania płyt za pomocą pompy próżniowej. Jednak jeśli potrzebujesz wyciąć swoje materiały, lepiej wybierz urządzenie do przechowywania materiałów. Stół podciśnieniowy ma również rowek teowy do obróbki materiałów.

Szczegóły kontaktu
Weifang Donho Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sophie Lau

Tel: +8615689226297

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)