Weifang Donho Machinery Co., Ltd

Pre-service, Pro-working

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFrezarka CNC

Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów

Orzecznictwo
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
dobra jakość 3-osiowy router CNC na sprzedaż
Router CNC Donho jest dobry, Sophie Lau jest dobrym przyjacielem. Dzięki.

—— Robert Lee

Im Online Czat teraz

Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów

Chiny Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów dostawca
Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów dostawca Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów dostawca Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów dostawca Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów dostawca Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów dostawca

Duży Obraz :  Frezarka CNC z automatycznym zmieniaczem narzędzi, 3-osiowa maszyna do obróbki lekkich stopów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DONHO
Orzecznictwo: GS , CE , ROHS , ISO
Numer modelu: DHVMC-850

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 PIC
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1. maszyna do pakowania w folię wodną; 2. krawędź opakowania kolizji; 3. Bezskórne drewniane pudeł
Czas dostawy: 2 tygodnie po bilansie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 sztuk na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa Dumna: Centrum frezarskie pionowe Użycie: Cięcie
rozmiar: 1000 * 500 (mm) Warunek: Nowy
Gwarancja: 2 lata Waga: 5000 kg
materiał: Żelazko Kolor: Biały

Frezarka CNC do obróbki stopów lekkich 3 osie

Nadaje się do masowej produkcji części samochodowych, przemysłu lotniczego, automatycznych linii produkcyjnych części, komunikacji, osprzętu, form i tak dalej.

Korzyść

1.Używanie w pełni zamkniętej biblioteki noży, środowisko przetwarzania nie jest łatwe do wejścia do złomu żelaznego. Zapewnić żywotność magazynu narzędzi, zmniejszyć liczbę awarii wymiany narzędzia, przedłużyć żywotność wrzeciona i zapewnić precyzja obróbki.

2. Trójosiowa szyna typu rolkowego, wydłużenie i poszerzenie suwaka kołnierza i szeroka powierzchnia styku szyny prowadzącej, wytrzymują obciążenie, zwiększają sztywność obróbki, stabilność obróbki, poprawiają dokładność może zastąpić twardą szynę.

3.Użycie podwójnej pompy jest jednym z narzędzi chłodzących wymaganych podczas obróbki przedmiotu, drugie jest w tym samym czasie może być przetwarzane z produkcji gruzu, jest wielu producentów, którzy nie chcą zwiększać kosztów, ale my nigdy nie rób zakrętów.

4. Dobrze wiemy, że łóżko obrabiarki jest rdzeniem obrabiarki, dlatego przykładamy dużą wagę do materiału odlewniczego i precyzji obróbki. W odlewie zastosowano mocne pręty wzmacniające, aby zapewnić stabilność i sztywność stołu. Ściśle kontrolowana trójosiowa instalacja i regulacja dokładności geometrycznej.

5.Śruba z trzema osiami po dokładnym naprężeniu wstępnym, z wyjątkową technologią odśnieżania i wyważonymi śrubami momentu obrotowego, wszystko to może uczynić maszynę tak stabilną jak montaż tai, zapewnić dokładność przetwarzania.

Dane techniczne

                                        Moduł DHVMC-850
Stół Rozmiar roboczy 1000 * 500 mm
udźwig 400 kg
Rozmiar rowka T. 18x5x90 mm
Podróżować Przesuw w osi X. 800 mm
Przesuw w osi Y. 500 mm
Przesuw w osi Z. 500 mm
Wrzeciono Odległość od czopa wrzeciona do stołu roboczego 150–650 mm
Odległość od środka wrzeciona do kolumny 572 mm
Prędkość wrzeciona 10 000 rpm
Stożek wrzeciona BT-40 #
Otwór obudowy głowicy wrzeciona φ140mm
Przekładnia wrzeciona Trzpień pasa
Pojemność silnika Kontroler FANUC
Moc wrzeciona (kw) 7,5 / 11 kw
Silnik serwo (X / Y / Z) 1,8 / 1,8 / 3,0 kw

Szczegóły maszyny

Silnik serwo Fanuc

Serwo FANUC to szybki, precyzyjny i wydajny inteligentny system serwo. Kompaktowa konstrukcja umożliwia szybkie, precyzyjne i energooszczędne obrabiarki.

Sterowanie Nano: Obracający się wyjątkowo gładki silnik serwo, enkoder impulsowy o wysokiej rozdzielczości 32 miliony / REV, precyzyjny serwowzmacniacz z wyczuciem prądu, wysoka prędkość, precyzyjne sterowanie serwo HRV

Wysoka prędkość, wysoka wydajność: szybkie wrzeciono elektryczne o dużej prędkości może być realizowane przez przełączanie uzwojenia, a kontrola HRV wrzeciona o zwiększonej prędkości i szybkiej reakcji może być zrealizowana.

Kompaktowy korpus, oszczędność okablowania: serwo z krótkim ciałem i silnik wrzeciona, cienki serwonapęd wzmacniający zajmujący mało miejsca.

Popraw wydajność konserwacji: informacje o ID i temperaturze silnika dla szybkiej konserwacji, wbudowana funkcja wykrywania uszkodzenia izolacji, globalna konserwacja zapobiegawcza.

Szyna Hiwin

Ze względu na metodę tarcia tocznego, gdy prowadnica liniowa jest stosowana jako prowadnica liniowa, nie tylko współczynnik tarcia zmniejsza się do 1/50 prowadnicy ślizgowej, ale także różnica między tarciem dynamicznym a tarciem statycznym jest niewielka. Dlatego, gdy łóżko pracuje, nie dochodzi do poślizgu, można osiągnąć dokładność pozycjonowania μm, a maszyna może utrzymać dokładność przez długi czas. Stratę mocy maszyny można znacznie zmniejszyć, a ciepło wytwarzane przez tarcie jest niewielkie, co nadaje się do pracy z dużą prędkością. Specjalna konstrukcja belki może przenosić obciążenie jednocześnie w górę, w dół, w lewo iw prawo. Łatwy w montażu, zachowuje dokładność i jest wymienny, umożliwiając wymianę suwaków lub szyn, a nawet zestawów prowadnic liniowych. Struktura smarowania jest prosta i łatwa do smarowania.

BT-40-8000RPM KENTURN

Wrzeciona centrów obróbczych KENTURN CNC są bardzo twarde z bardzo niskimi tolerancjami bicia i prędkości do 10 000 obr / min. Te wrzeciona o wysokiej precyzji i wysokiej prędkości są dostępne w różnych rozmiarach i gwarantują płynną pracę i długą żywotność.

Automatyczny system smarowania

Automatyczny system smarowania rozwiązuje usterkę maszyny spowodowaną częstym smarowaniem podczas długotrwałego użytkowania maszyny i ma funkcję alarmu systemu smarowania. Metoda smarowania jest prosta i niezawodna, a czas smarowania i cyrkulacji oleju można automatycznie dopasować do stanu roboczego obrabiarki, aby zaoszczędzić olej smarowy. Jest on automatycznie smarowany przy uruchomieniu i może być smarowany zgodnie z interwałem czasowym ustawionym przez użytkownika. Automatyczny układ smarowania został zaprojektowany z wykrywaniem przeciążenia, wykrywaniem poziomu oleju i wykrywaniem ciśnienia, aby skłonić operatora do zatrzymania kontroli.

Całun osłaniający

Model użytkowy składa się z dolnej ochronnej przegrody przedniej, dolnej ochronnej lewej przegrody, dolnej ochronnej przegrody tylnej, dolnej ochronnej prawej przegrody, górnego ochronnego panelu przedniego, górnego ochronnego lewego panelu, górnego ochronnego panelu tylnego i górnego prawego ochronnego panel, dolny przód ochronny Przegroda, dolna lewa osłona ochronna, dolna przegroda ochronna i dolna prawa osłona ochronna są kolejno połączone, tworząc prostokątną dolną ramę ochronną, górny przedni panel ochronny, górny lewy panel ochronny, górny ochronny panel tylny i górny prawy panel ochronny Panele są kolejno połączone, tworząc prostokątną górną ramę ochronną umieszczoną na prostokątnej dolnej ramie ochronnej i połączone ze sobą; górna przednia płyta ochronna jest wyposażona w przednie okno, a przednie okno ma boczne boczne drzwi zewnętrzne, lewe drzwi wewnętrzne, prawe drzwi wewnętrzne i prawe drzwi zewnętrzne. Model użytkowy ma zalety prostej konstrukcji, rozsądnej konstrukcji, skutecznej ochrony centrum przetwarzania, wygodnego otwierania i korzystnej codziennej konserwacji.

Szczegóły kontaktu
Weifang Donho Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sophie Lau

Tel: +8615689226297

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)