Weifang Donho Machinery Co., Ltd

Pre-service, Pro-working

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyATC CNC Router Machines

Dostosowane 3-osiowe ATC CNC Frezarki CNC wysokiej precyzji

Dostosowane 3-osiowe ATC CNC Frezarki CNC wysokiej precyzji

Customized 3 Axis ATC CNC Router Machines CNC Engraving Machine High Accuracy
Customized 3 Axis ATC CNC Router Machines CNC Engraving Machine High Accuracy

Duży Obraz :  Dostosowane 3-osiowe ATC CNC Frezarki CNC wysokiej precyzji Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Donho
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: DHRM-2030C

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1. maszyna do pakowania w folię wodną; 2. krawędź opakowania na kolizję; 3. Bezskórne drewniane pu
Czas dostawy: 2 tygodnie po bilansie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 zestawów na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar roboczy: 2000 mm * 3000 mm * 200 mm Oprawka: ER32, Automatyczna zmiana systemu
Interfejs komputerowy: Interfejs USB Droga ruchu: Gantry w ruchu
Przetwornik: 11 Kwartet KW Prędkość obrotowa głównej osi: 0-24000 obr./min
High Light:

atc spindle cnc router

,

craftsman cnc router

Klamka kierownicy Syntec Control System Lampa alarmowa ATC CNC Router Machines For Advertising Industries

Ten typ maszyny do grawerowania cnc jest typem zmiany narzędzi automatycznych, dzięki czemu można zaoszczędzić mnóstwo czasu pracy.

Korzyść:

1. Łóżko jest zaprojektowane z trapezoidalną rurką kwadratową, a maszyna pracuje bardziej płynnie;

2. Tajwański system kontroli nowej generacji, Włochy importowały wrzeciono z automatyczną zmianą narzędzia chłodzoną powietrzem;

3. XYZ trzyosiowy przyjmuje Tajwan oryginalną srebrną kwadratową szynę, oś XY przyjmuje krajową dobrze znaną precyzyjną spiralną zębatkę, oś Z przyjmuje śrubę TBI z oryginalną nakrętką z Tajwanu;

4. Ręczny system smarowania, niezależne podwozie, stół z podwójnym uchwytem do adsorpcji;

5. Może być dostosowany do potrzeb klienta.

Model DHRM-2030C
Rozmiar tabeli 2000 mm * 3000 mm * 200 mm
Budowa ciała Weled Square Pipe Body
Silnik i kierowca Yaskawa Servo Motor And Driver
Typ tabeli Stół podciśnieniowy z 6 strefami i uchwytem T-slot
Wrzeciono 9,0 KW HSD Chłodzenie powietrzem wrzeciona
Układ sterowania System sterowania Syntec 6MB
Inwerter 11 KW Delta Inverter
Transmisja osi X, Y Przekładnia zębatkowa i zębatkowa
Transmisja osi Z. Tajwańska przekładnia śrubowa
Szyna Hiwin 25 mm kwadratowa szyna
Czwarta oś Oś obrotowa może dodać opcję
Inni Interfejs USB, filtr, czujnik narzędzia, pompa próżniowa itp

System sterowania Syntec

System sterowania Syntec zwykle stosowany w wysokiej klasy routerze CNC dla wielu funkcji. Może być stosowany w routerze CNC ATC, routerze CNC z jednym ramieniem, automatycznym ładowaniu i rozładowywaniu routera CNC, nożycowym routerze CNC itp.

Jest to dobre, dobre z obsługą posprzedażną, i jest obecnie najbardziej kompletną krajową linią produktów, najbardziej potencjalną do rozwoju profesjonalnej marki kontrolera CNC na bazie PC.

Interfejs operacyjny został zaprojektowany zgodnie z ludzkim systemem zmysłu wzroku, co sprawia, że ​​ludzie czują się najlepiej, jak najwygodniej. Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania znacznie ułatwia ustawianie narzędzi, testowanie cięcia, przetwarzanie i bezpieczeństwo.

Inwerter

Inwerter jest kontrolerem wrzeciona, steruje startem, prędkością i zatrzymaniem wrzeciona. Zwykle używamy falownika Taiwan Detla i falownika Fuling w Szanghaju.

Inwerter Delta w połączeniu z systemami zasilania prądu stałego mógłby zapewnić modułowe zasilanie awaryjne zasilania prądem przemiennym. System może działać w trybie ekonomicznym. Podczas normalnej eksploatacji całkowita wydajność instalacji może zostać zoptymalizowana automatycznie. W regionach, w których występują problemy z zasilaniem prądu przemiennego, pomocnicza infrastruktura zasilana prądem przemiennym jest chroniona przez układ falownika przed wahaniami sieci prądu przemiennego. Co więcej, system inwertera oferuje nowe możliwości oszczędzania energii dzięki zapewnieniu zapasowego prądu zmiennego.

YASKAWA Servo Motor and Driver

Porównaj z silnikiem krokowym i sterownikiem, silnik Servo ma wiele dobrych funkcji.

Lepsza dokładność pracy, brak zjawiska drgań przy niskiej prędkości, stały moment obrotowy przy większej prędkości, duża zdolność przeciążania, większa niezawodność i szybsza prędkość reakcji. Silnik serwo i sterownik są odpowiednie dla wysokowydajnego routera CNC dla wyższych wymagań.

Wrzeciono chłodzenia HSD

Zwykle przyjmujemy formę HSD we Włoszech. To światowa marka liderów w branży grawerowania drewna, aluminium i tworzyw sztucznych. Wrzeciono ma większą przewagę w pracy, dobrze znaną lepszą jakość i długą żywotność, dobry efekt roboczy, niski towar i 100% deklarowanej mocy itd. Wszystkie te zalety sprawiają, że nadaje się do wysokiej klasy maszyn do grawerowania drewna, takich jak ATC i pojedyncze typ ramienia. Oczywiście jest to dobry wybór, jeśli chcesz mieć router cnc z szybszą prędkością pracy w prostym procesie grawerowania.

Stół podciśnieniowy z uchwytem T-slot

Nasz stolik podciśnieniowy wykonany jest z aluminium i pokryty podwójnie twardą warstwą PVC. Nie potrzebujesz, aby człowiek naprawiał materiał i wchłaniał materiał automatycznie. Zwykle przyjmujemy stół podciśnieniowy z 6 strefami i możemy dostosować go do twoich potrzeb. Stół podciśnieniowy jest lepszy do grawerowania płyt za pomocą pompy próżniowej. Jednak jeśli potrzebujesz wyciąć swoje materiały, lepiej wybierz urządzenie do przechowywania materiałów. Stół podciśnieniowy ma również rowek teowy do obróbki materiałów.

Spawany korpus rury kwadratowej

Korpus rury spawane kwadratowe są wykonane przez 15 mm kwadratowych rur stalowych i belki, przyjąć zgrzewane z bezszwową spawaną konstrukcję. Wyżarzanie w wysokiej temperaturze i tłumienie drgań. Ciało o dużej masie może utrzymać dobrą stabilność bez deformacji przy długotrwałym działaniu wibracji.

Liniowy typ ATC

Liniowy router cnc ATC może otwierać 8 lub 12 narzędzi po jednej lub dwóch stronach stołu i może zakończyć narzędzia zmieniające się automatycznie. Taki sam jak router CNC z centrum narzędziowym, stworzony dla złożonych obrazów i ciągłej realizacji wszystkich głównych procesów dużych ilości produktów. Przyjmuje części z najbardziej zaawansowaną technologią, wysoką jakością, może grawerować wyższe percyzmy z długim okresem użytkowania. Jest to lepszy wybór, jeśli potrzebujesz wyrzeźbić draw na rynku high-end.

Szczegóły kontaktu
Weifang Donho Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sophie Lau

Tel: +8615689226297

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas